Yükleniyor

Yazılım desteğimi arıyorsunuz?

Müşterilerinize iletmen yazılımını kullandırarak operasyondan ve iş gücünden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Destek Formu

Yazılım desteğimiz hakkında iş arkadaşlarımızın size daha fazla bilgi verebilmesi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Yazılım desteği nedir?

Kurye operasyonunuz için sahada iş gücünü azaltacak size zaman kazandıracak ve tüm kontrolü elinizde tutacağınız, sektörde 7+ yıllık tecrübemiz ile geliştirilmiş yazılımımız ile size destek oluyoruz.

Yönetici Paneli

Tüm iletmenlerinizi, üye işyerlerinizi yöneteceğiniz ve alt yöneticiler oluşturabileceğiniz birçok işlev barındıran yönetici paneli.

Mobil Uygulama

İletmenleriniz için siparişlerini teslim almak ve teslim etmek gibi ana rollerin yanında shift saatlerini görüntülemek ve fatura yüklemek gibi operasyon iş gücünü azaltan birçok özelliğin bulunduğu mobil uygulama.

Paketim Var

Paketim var panelimiz ile bölgenizdeki işletmeler kendi üyelik işlemlerini tamamlayarak sizin belirlediğiniz paket başı veya kilometre başı fiyatlar ile bölgenizde oluşturduğunuz iletmen havuzundan kurye talep edebilirler.

Tek Ekran

Tek ekran panelimiz ile yemek platformlarından gelen yemek siparişlerinizi üye işyerleriniz tek ekranda birleştirebilirler. Her gelen siparişleri için otomatik iletmen talebinde bulunabilirler.

QR Menü

Müşterileriniz tek ekran panelinde platformlardan kolaylıkla menüsünü aktararak kendilerinin oluşturduğu QR menü ile komisyonsuz sipariş alabilirler. İşletmelerinde masa menüsü olarak kullanabilirler.

Maaş Hesaplama

İletmenlerinizin taşıdığı paketlerin âdetine ve günlük yazılan shift saatlerine göre her iletmen özelinde farklı paket başı ve saatlik ücretler girerek aylık dönemler halinde otomatik maaş hesaplatabiliriniz.

Harita

Haritalar üzerinde üye işletmelerinizin konumunu görüntüler aynı zamanda canlı olarak iletmenlerinizin konumunu takip edebilirsiniz. İletmenlerinizin geçmişe dönük günlük ve saatlik konum hareketlerini kontrol edebilirsiniz.

Raporlama

Üye işyerlerinizin belirli tarihler arası taşınan paketlerinin raporlarını, iletmenlerinizin belirli tarihler arasında taşınan paketlerinin adet ve performans raporlarını ve bölgelerinizin gelir gider raporlarını görüntüleyebilirsiniz.

Entegrasyonlar

Bakiye veya kontör yükleyen üye işyerinize 12 saat içinde entegrasyon tarafından otomatik oluşturulmuş faturası otomatik olarak mail atılır. Aynı zamanda sanal pos entegrasyonumuz ile üye işyerlerinizden kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

join

Kurye operasyonunu olanınca kolaylaştırıyoruz

Hali hazırda entegre olduğumuz pos sistemlerinin yanında herhangi bir pos sistemi ile çalışan müşterileriniz için entegrasyon hizmeti sağlıyoruz. Bu sayede üye işyerleriniz iletmeni göndereceği adresi iletmen sistemine girmeye uğraşmadan pos entegrasyonları ile bu işi yazılım üye işyerleriniz yerine hallediyor.

8+

Sektör
Deneyimi

14+

Entegre
Firma